O nás

emclinic je komplexná moderná klinika zameraná na liečbu pohybového aparátu. Pod jednou strechou Vám ponúkame ucelený proces začínajúci diagnostikou, cez liečbu, až po účinné cvičenia a stabilizáciu zdravotného stavu. Poskytujeme služby v oblasti fyzioterapie, rehabilitácie, ďalej tréningy a výživové poradenstvo.
Náš koncept je postavený na tíme, ktorý je zložený zo skutočných profesionálov. Členovia tímu majú za sebou zaujímavú životnú cestu, vďaka ktorej odborne i ľudsky rástli. Mnohí z nich disponujú cennými odbornými skúsenosťami zo zahraničia.

Medzi naše hlavné zamerania patrí:

Fyzioterapia

Športová fyzioterapia

Detská fyzioterapia

Tehotenská a popôrodná fyzioterapia

Fyziofitness a tréningy

Výživové poradenstvo

Masáže a regenerácia

Čínska medicína

Doplnkové služby

V emclinic prevádzkujeme dokonca dve zdravotnícke zariadenia, jedno v odbore SVALZ (špeciálne vyšetrovacie a liečebné zložky) a tiež ambulanciu FBLR (fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie). Pacientom ponúkame možnosť vystaviť zdravotnú dokumentáciu, vystaviť potvrdenie o absolvovaní rehabilitačnej liečby či potvrdenie o návšteve ambulancie, prípadne priepustku.
Klientov emclinic tvoria ako profesionálni tak i amatérski športovci, ostatná populácia a v neposlednom rade deti všetkých vekových kategórií.
Naša klinika disponuje viacerými vzájomne sa dopĺňajúcimi oddeleniami. K najsilnejším doménam s početným zastúpením patrí ŠPORTOVÁ FYZIOTERAPIA a VŠEOBECNÁ FYZIOTERAPIA, ku ktorej sa viaže široká škála diagnóz. Do popredia sa čoraz viac dostávajú oddelenia FYZIOTERAPIA PRE ŽENY a FYZIOTERAPIA PRE DETI.

Rovnako ponúkame služby v oblasti VÝŽIVY A NUTRIČNÉHO PORADENSTVA pod pravidelnou supervíziou odborníkov. V priestoroch špičkovo vybaveného GYMU vám vieme ponúknuť INDIVIDUÁLNE A SKUPINOVÉ TRÉNINGY.

Medzi ďalšie služby, ktoré nájdete v našom portfóliu, patrí AMBULANCIA REHABILITAČNEJ LEKÁRKY, ktorá podrobne určí diagnózu, odporučí a navrhne Vám liečbu.

emclinic disponuje modernými diagnostickými prístrojmi, pomocou ktorých vieme objektívne zmerať množstvo parametrov, od svalovej sily až po rozsahy pohyblivosti jednotlivých kĺbov. Vysoko výkonný robotizovaný laser MLS, InBody 770 , oxygenoterapia, elektroliečba, či VALD diagnostika sú využívané pri diagnostike a liečbe akútnej ako aj chronickej bolesti.

naše prednosti:

Tím odborníkov

skúsený a vzdelaný tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami

Zmysel pre detail

Precíznosť a zmysel pre detail

Moderné priestory

Moderné a príjemné prostredie kliniky

Parkovanie

K dispozícii je Vám 24 parkovacích miest

Technológie

Moderné technológie a postupy liečby

Všetko pod jednou strechou.

Komplexnosť , kde nájdete „všetko pod jednou strechou“ je to, načo sa u nás môžete spoľahnúť.
My v emclinic sme pripravení poskytnúť Vám fyzioterapiu najvyššej kvality v príjemnej a priateľskej atmosfére. Naším cieľom je zlepšiť kvalitu Vášho života znížením bolesti a zvýšením sebadôvery.
Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, ako Vám môžeme pomôcť!